Reference

"Chceme ještě jednou moc poděkovat Evě, za nádherné fotografie z našeho svatebního dne. Dokázala zachytit atmosféru celého dne a vytvořit pro nás vzpomínku, která obsahuje možná víc emocí, než které jsme dokázali v ten moment vnímat. Oceňujeme možnost schůzky předem na svatebním místě, trpělivost s námi všemi, přátelský přístup a profesionalitu. Rychlost dodání všech fotografií byla už jen třešničkou na dortu. Můžeme jen a jen doporučit."
Gábina & František Kovaříkovi, Cekov

"Děkuji Evě za krásné fotky mých synů, které nafotila v prostředí zbirožského zámku. Skvěle odvedená práce, úžasné kompozice a cit pro detail. Kluci si focení užili a z fotek je vidět jejich uvolněnost a radost ze života. Spolupráce s Evou je na profesionální úrovni, dokáže přesně vysvětlit záměr fotografie. A v neposlední řadě nechybí ani smysl pro humor. Evu mohu jen doporučit, určitě se budeme k jejímu úžasnému focení vracet."
Lenka Vlčková, Kařez

"Focení s Evičkou bylo moc příjemné. Její pečlivá příprava před vlastním focením naší svatby, vstřícná komunikace a následně krásně a vkusně zpracované fotografie jsou odrazem jejího vnitřního nastavení.
Má velký cit pro výběr místa a díky její empatii dokáže uvolnit i  zakřiknuté a nesmělé lidi a vykřesat z nich úsměvy. A i lidé jako já, kteří nejsou fotogeničtí, díky ní mají fotky, za které se nemusí stydět a hlavně mají z nich velkou radost." 💗
Pavla Procházková, Plzeň

"Jako vždy jsem byla velmi spokojená a ráda se na Evu opět obrátím. Moje první fotografování bylo rovnou svatební a rozhodně nelituji! Máme originální a osobité fotky. Eva má profesionální přístup v domácím prostředí i kdekoliv jinde dle domluvy. Osobně nemám focení ráda, ale Eva mě i mé rozverné děti svojí bezprostředností, empatií a energií dokázala zaujmout. Výsledkem jsou vždy nádherně zpracované fotografie, kterými se pravidelně chlubím rodinkou všem známým."
Michaela Prepslová, Felbabka, účetní

"Kreativní, rychlá fotografka s mnoha nápady s přátelským a citlivým přístupem. Moc jsme si focení užili a výsledek byl perfektní."
Nikola Frančová, Zbiroh

"Děkuji pěkně paní Evo za velice příjemné focení rodiny s dětmi v podzimní krajině. Oceňuji Vaši profesionalitu, přístup,nápaditost, vstřícnost a originalitu zpracování fotek. Je vidět i cítit, že vše je s láskou provedené a je odrazem Vašeho vnitřního nastavení. Děkujeme za krásné fotky."
Vendula Dezortová, Plzeň, učitelka odborného výcviku

"Vřele doporučuji fotografické služby Evy Foremanové.
Eva je milá, vstřícná a pohodová fotografka. Je velmi kreativní a má obrovský talent zachytit jakýkoliv moment, vystihnout tu správnou atmosféru a vše proměnit v nádherné fotografie a věčné vzpomínky. Eva Foremanová byla naše svatební fotografka a opravdu jsme si nemohli vybrat lépe. Je velmi spolehlivá a domluva a komunikace byla naprosto bezproblémová.
Z fotografií jsme byli tak nadšeni, že se Eva od té doby stala naší rodinnou fotografkou. Její úžasná pozornost pro detail se jen tak nevidí.
Eva má velmi přátelský a profesionální přístup a je vidět, že svou práci dělá s láskou a péčí.
Moc děkujeme za velmi pěkné a kvalitní fotografie."
Tereza King, Londýn, obchodní zástupce

"Evu jsme oslovili na doporučení pro focení produktových fotek. Díky jejímu pohodovému, ochotnému a milému přístupu probíhalo vše rychle a nenásilně. Díky jejím profesionálním fotografiím jsme mohli rozšířit naše webové stránky, a to nám přineslo spoustu dalších zákazníků."
Jana Kotorová, ředitelka Výtvarno z.s., www.vytvarnoplzen.cz

"Profesionální přístup, perfektní organizace, nápadité improvizace a výsledek kouzelný. Dlouholetá spolupráce od miminka po dospělost a jen tak neskončí 😉 Za mě 100% 1 "
Martina Chaloupecká, Zbiroh, OSVČ

"Paní fotografka Eva Foremanová je tak nějak už součástí naší rodiny. Její fotografie nás provázejí od doby, kdy byly děti malé a nejen ty mé, ale i celé naší velké rodiny. Ani na okamžik jsem neváhala s výběrem fotografa při plánování svatby a byla jsem opravdu šťastná, že v daný termín měla paní Eva volno. Jako vždy nezklamala - přípravou, profesionalitou a hlavně trpělivostí a nekonečným úsměvem, kterým dokázala odzbrojit i ty, kteří se neradi fotografují. Z jejích fotografií jsem vždy nadšená. Pokud hledáte fotografa, tedy v tomto případě fotografku, neváhejte se na ní obrátit. Profesionalita a úžasná lidskost, která boří zábrany, se při její práci prolíná. Touto cestou si dovolím ještě jednou poděkovat."
Lenka Benediktová, Zbiroh

"Zvolit Evu, aby nafotila naši svatbu byla jasná volba. Díky jejímu přátelskému a rodinnému přístupu jsme se na všem předem domluvili a následně jsme se nemuseli už o nic starat. Eva uchopila vše co bylo potřeba a naše svatební fotky nám za pár dní předala v tiskové kvalitě. S výsledkem jsme spokojeni. Děkujeme za krásné zachycení našeho dne."
Jana a Petr Kotorovi, Plzeň

"Pokud máte zájem o opravdu kvalitní fotografie, rozhodně doporučuji paní Evu! Velmi mě nadchlo její profesionální jednání a osobní, vstřícný a přátelský přístup. Fotografie byly zpracovány velmi rychle a kvalita snímků je perfektní! Jsem moc spokojená a v budoucnu určitě plánuji znovu využít skvělých služeb tohoto ateliéru. Ještě jednou moc děkuji, Evi!"
Eva Thiemann