O mně

Jsem přátelská a komunikativní. Mám ráda rozmanitost, ale zároveň jednoduchost, autenticitu a krásu v detailech. Ráda fotím snímky, které vyprávějí příběhy. Do fotografování vkládám velký kus sebe a snažím se o to, aby moje práce a vaše vzpomínky byly co nejdokonalejší ♡

K fotografii mám vztah už od dětství. První fotografický kurz jsem navštěvovala již na základní škole. V roce 2003 jsem absolvovala kurz fotografie na Thames Valley University v Londýně a postupně jsem objevovala svět digitální fotografie. V roce 2005 jsem úspěšně dokončila rekvalifikační kurz v oboru: “Reklamní digitální fotografie” v Institutu Digitální Fotografie v Praze. Skutečné kouzlo fotografie jsem objevila, když jsem cestovala a delší dobu žila v zahraničí. Otevřel se mi nový svět se spoustou inspirace a nových pohledů.

V oblasti focení se ráda neustále vzdělávám a učím se novým věcem a postupům. Účastnila jsem se mnoha zahraničních on-line kurzů. V roce 2021 jsem absolvovala týdenní seminář „Mistrovský výcvik“ u světoznámého fotografa Stanislava Petery v Light Garden Academy – škole profesionální fotografie a retuše.

Bydlím poblíž městečka Zbiroh, které leží v blízkosti dálnice D5, na půl cesty mezi Prahou a Plzní.

Eva v akci